wtorek, 6 sierpnia 2013

jeszcze tylko 14 dni !

A więc zostało mi już tylko niecałe 14 dni w Polsce!Szkoda że lecę tak późno, bo aż 20, a  w sumie bilet i wizę już mam załatwioną, no ale cierpliwie muszę czekać :(. Przynajmniej trochę więcej czasu na pożegnanie z przyjaciółmi i rodziną :) W najbliższym czasie mam zamiar pojechać sobie do Augustowa, chociaż na parę dni przed odlotem.
Nie zaczęłam się jeszcze pakować,ale mam na to sporo czasu, więc walizki jak na razie stoją sobie puste i czekają.
Odebrałam wczoraj wizę, jest piękna <3 (oprócz mojego obrzydliwego zdjęcia heh). Dostałam ją do 15.06.14r. na początku trochę się wystraszyłam, bo powrotny bilet mam na 26.06, ale okazało się, że mam 30 dni na opuszczenie stanów wiec luuz :D Hości się ucieszyli i powiedzieli, że zdążymy zrobić więcej poza szkoła, czyli nie będę się nudzić :)
Z host rodzicami piszemy maile bardzo często, nie mogą się doczekać, aż ja i Alice (moja przyszła host siostra z niemiec) przylecimy. Bardzo cieszę się że trafiłam na tą rodzinę.Jesteśmy teraz członkami szkoły "Las Plumas High School" odległej o 8mil, będziemy w klasie senior i prawdopodomnie możemy otrzymać high school diploma! Razem z Alice zastanawiałyśmy się nad przedmiotami, żeby choć na paru z nich być razem w klasie. Do końca jeszcze nie wiem co wybiorę, czekam na wiadomość od hostów na ten temat :D ale zastanawiałam się nad science, może nad hiszpańskim i dowiedziałam się że jest chyba jakiś przedmiot grania na gitarze, więc go też może wezmę. Przedmiotami obowiązkowymi jest  U.S history, English oraz Goverment lub Economics i może health będzie potrzebny do diploma, cokolwiek na tym przedmiocie się robi, bo nie mam pojęcia :D. Szkoda, że ominą mnie pierwsze prawie dwa tygodnie szkoły, no ale trudno.
Host mama gadała z trenerką od siatkówki i piłki nożnej, powiedziała że wygląda na sympatyczną i chce nas przyjąć do drużyny, musimy przyjść na pierwszy trening, żeby nas zobaczyła czy coś takiego :)
Jestem trochę zestresowana, ale chce już tam jechać i poznać tych wszystkich ludzi.
Powodzenia wszystkim wymieńcom którzy tam są i którzy niedługo jadą! :)

4 komentarze:

 1. Jejku jak ja Ci zazdroszczę double placement'u! No i możliwości dostania hs diploma i pewności bycia seniorem :C Ja dowiem się w której będę klasie dopiero po przylocie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki żebyś była seniorem ! :) i powodzenia w Pensylvanii ! :D

   Usuń
 2. MOJA SZCZESCIARA <3

  OdpowiedzUsuń